აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს ოფიციალური ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები 4 აპრილი 2012
2012 წლის 15 მარტს პროექტის - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგი" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის  ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.molhs.gov.ge) საინფორმაციო გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის შეფასებითი მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის  ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს  ოფიციალური ვებ-გვერდის
ინფორმაციული გამჭვირვალობის ხარისხმა შეადგინა: 18.50%
ტექნიკური გამართულობისა და ელ. ხელმისაწვდომობის ხარისხმა შეადგინა:  19.77%
ვებ-გვერდის ჯამური რეიტინგი: 19.135%
http://www.idfi.ge/uploadedFiles/images/smal_pdf.png აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის  ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს ვებ-გვერდის მონიტორინგი 2012

On March15 th , 2012 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e-Accessibility and technical operability) monitoring of official webpage of the Ministry of health and social affairs of autonomous Republic of Ajara (www.molhs.gov.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters of IDFI the webpage of the Ministry of health and social affairs of autonomous Republic of Ajara amounted :
Information transparency rating: 18.50%
E- accessibility and technical operability rating: 19.77%
Total rating of web-page: 19.135%
Monitoring  of the web-page  of the Ministry of health and social affairs of autonomous Republic of Ajara 2012