სალექციო ბლოკ-კურსი - ფინანსური აღრიცხვის და ინვესტიციების საფუძვლები
სიახლეები | ტრენინგები 29 ოქტომბერი 2015
ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი (IDFI), ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი და ბრემენის უნივერსიტეტი, გერმანიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს დაფინანსებულ პროექტ „საქართველო 2020 - სამოქალაქო საზოგადოების ჩართულობის გაძლიერება“ ფარგლებში სტუდენტებს სთავაზობს სალექციო კურსების სერიას. პროექტის ფარგლებში სტუდენტებს აქვთ შესაძლებლობა, მონაწილეობა მიიღონ ორდღიან სალექციო ბლოკ-კურსში „ფინანსური აღრიცხვის და ინვესტიციების საფუძვლები“ (სალექციო კურსის დეტალური ინფორმაცია ნახეთ ბმულზე). სალექციო კურსს გაუძღვებიან ბრემენის უნივერსიტეტის დოქტორანტები სებასტიან ტიდემანი, მაქს ნეუბაუერი და ოლივერ სტეინებახი.
მონაწილეთათვის გაიცემა IDFI-ს, თსუ-სა და ბრემენის უნივერსიტეტის ერთობლივი სერთიფიკატი. დაინტერესების შემთხვევაში გთხოვთ, დარეგისტრირდეთ მისამართზე: georgia2020@idfi.ge. რეგისტრაციის ბოლო ვადაა 2015 წლის 6 ნოემბერი. კურსზე ადგილების რაოდენობა შეზღუდულია. კურსზე დასწრების უფლება აქვთ მხოლოდ თსუ-ს სტუდენტებს.
გთხოვთ, აღნიშნულ მეილზე გამოგზავნოთ შემდეგი ინფორმაცია: სახელი, გვარი, სასწავლებელი, ფაკულტეტი, სპეციალობა, სემესტრი, ელექტრონული ფოსტის მისამართი, მობილური ტელეფონის ნომერი და მოკლე სამოტიცავიო წერილი (არაუმეტეს ერთი გვერდისა).
სალექციო ბლოკ-კურსი გაიმართება 2015 წლის 9 და 10 ნოემბერს თსუ-ს მაღლივი კორპუსის 206-ე აუდიტორიაში, 14:00-დან 17:30-საათამდე. სამუშაო ენა: ინგლისური.