ზურაბ ჟვანიას სახელობის სახელმწიფო ადმინისტრირების სკოლის ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები | ინტერნეტი და ინოვაციები | პუბლიკაციები | ღია მმართველობა და კორუფციასთან ბრძოლა | სტატია 19 დეკემბერი 2011
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ზურაბ ჟვანიას სახელობის სახელმწიფო ადმინისტრირების სკოლის  ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის 09 დეკემბერს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ზურაბ ჟვანიას სახელობის სახელმწიფო ადმინისტრირების სკოლის ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.zspa.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის - საქართველოს ეროვნული არქივის ოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Legal Entity of Public Law – Zurab Zhvania Georgian School of Public Administration
On Decemebr 09, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official web page of Legal Entity of Public Law – Zurab Zhvania Georgian School of Public Administration (www.zspa.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law - Zurab Zhvania Georgian School of Public Administration web-page amounted: