ფინანსთა სამინისტროს აკადემიის ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები | ინტერნეტი და ინოვაციები | პუბლიკაციები | ღია მმართველობა და კორუფციასთან ბრძოლა | სტატია 1 ნოემბერი 2011
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ფინანსთა სამინისტროს აკადემიის  ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის 26 ოქტომბერს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ფინანსთა სამინისტროს აკადემიის  ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.mofacademy.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ფინანსთა სამინისტროს აკადემიის ოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Legal Entity of Public Law – The Academy of the Ministry of Finance
On October 26, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official web page of Legal Entity of Public Law – The Academy of the Ministry of Finance (www.mofacademy.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law - The Academy of the Ministry of Finance web-page amounted: