ფინანსთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები | ინტერნეტი და ინოვაციები | პუბლიკაციები | ღია მმართველობა და კორუფციასთან ბრძოლა | სტატია 17 ნოემბერი 2011
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ფინანსთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის 07 ნოემბერს  პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ფინანსთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს  ოფიციალური ვებ-გვერდის (https://seragency.gov.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – ფინანსთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს ოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Legal Entity of Public Law – Service Agency of the Ministry of Finance of Georgia
On November 07, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official web page of Legal Entity of Public Law – Service Agency of the Ministry of Finance of Georgia (https://seragency.gov.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law - Service Agency of the Ministry of Finance of Georgia web-page amounted: