სოციალური ქსელების მომხმარებელთა აზრის გამოკითხვა
სიახლეები 18 ოქტომბერი 2012
მოქალაქეების მიერ სოციალური ქსელების გამოყენების დონის, მათ მიერ ინტერნეტ სივრცელში მიღებული ინფორმაციისა და მათი აქტიურობის ფორმების დასადგენად, კვლევის ფარგლებში გათვალისწინებულია ქართული საზოგადოების აზრის გამოკითხვა.
თუ თავს განიხილავთ სოციალურად აქტიურ მოქალაქედ და მინიმუმ, დარეგისტრირებული ხართ Facebook-ზე, შეგიძლიათ კითხვარი იხილოთ მითითებულ ბმულზე და დააფიქსიროთ თქვენი პოზიცია აღნიშნულ საკითხებთან დაკავშირებით. თქვენი ამგვარი აქტიურობა და აზრის დაფიქსირება კიდევ უფრო წაადგება პროექტის ფარგლებში დასახული მიზნების მიღწევას. გარდა ამისა, თქვენი შეხედულებების დაფიქსირებით, შესაძლებელი გახდება ელექტრონული ჩართულობის კუთხით საქართველოში არსებული გამოწვევებისა და წინაღობების გამოვლენა. უფრო მეტიც, თქვენ თავად გახდებით ამ პრობლემების გადაჭრისთვის აუცილებელი გზების ძიების მონაწილე.
კითხვარის შევსებასთან დაკავშირებით რაიმე კითხვის ან პრობლემის არსებობის შემთხვევაში, შეგიძლიათ მოგვმართოთ შემდეგ ელ-ფოსტაზე: t.turashvili@idfi.ge ან უბრალოდ აქვე დატოვეთ კომენტარი და აუცილებლად გიპასუხებთ.