დემოკრატიული მმართველობის გაერთიანებული სამუშაო ჯგუფის შეხვედრა
მდგრადი განვითარების მიზნების საბჭოს დემოკრატიული მმართველობის ჯგუფის მუშაობის შედეგები, მე-5 და მე-16 მიზნების განხორციელების შეფასება და სამუშაო ჯგუფის თანა-თავმჯდომარეების შერჩევასთან დაკავშირებული პროცედურები - ეს საკითხები იქნა განხილული მდგრადი განვითარების მიზნების საბჭოს დემოკრატიული მმართველობის სამუშაო ჯგუფის შეხვედრაზე, რომელსაც 60-მდე საჯარო უწყების, ადგილობრივი და საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენელი ესწრებოდა.
ღონისძიების ორგანიზატორია საქართველოს მთავრობის ადმინისტრაცია, IDFI-ის და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) მხარდაჭერით. ინიციატივის ფინანსური მხარდამჭერია შვედეთის მთავრობა.

Meeting of the SDGs Council Working Group on Democratic Governance
The progress of SDGs Council Working Group on Democratic Governance, progress results of SD Goal 5 and Goal 16 and the procedural issues related to the selection of the Working Group’s Co-chairs - was in focus of today’s meeting of the SDGs Council Working Group on Democratic Governance. The event gathered over 60 Group members from the theme related public institutions, local and international civil society organizations.
The meeting was held by the Administration of the Government of Georgia with the support from IDFI & the UNDP Georgia. The initiative is financially supported by the Government of Sweden.