რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტრომ საჯარო მოხელეების პრემიების შესახებ ინფორმაციის გაცემაზე უარი განაცხადა
რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტრომ საჯარო მოხელეების პრემიების შესახებ ინფორმაციის გაცემაზე უარი განაცხადა, იმ მოტივით, რომ აღნიშნული ინფორმაცია პირად ინფორმაციას წარმოადგენს.
IDFI-მ რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინსტროს განმეორებით მიმართა წერილით და გამოითხოვა ის ინფორმაცია, რომელზეც   სამინსტრომ უპასუხა, რომ   მინისტრის, მინისტრის მოადგილეების და სტრუქტურული ქვედანაყოფების ხელმძღვანელ პირების 2009-2010 წწ. გაცემული პრემიების წარმოადგენს პირად ინფორმაციას.

The Ministry of Infrastructure and Regional Development has refused to provide public information about bonuses of Public Officials with the reason, that mentioned information is personal information.
IDFI has submitted repeatedly an official request to the Ministry of Infrastructure and Regional Development. IDFI requested information the Request on which Ministry has left unanswered. In particular information pertaining bonuses paid to the Minister, Deputy Minister and to the Heads of structural subdivisions from the Government Budget during 2009-2010 years (quarterly).