n.vepkhvadze@idfi.ge
ნუცა ვეფხვაძე IDFI-ს შეუერთდა 2021 წლის სექტემბრის თვეში ფინანსური და ადმინისტრაციული ოფიცერის პოზიციაზე. IDFI-ში მუშაობის დაწყებამდე, 2015-2018 წლებში მოღვაწეობდა საერთაშორისო კომპანია ბიდიოს საქართველოს ფილიალში, ბუღალტრის პოზიციაზე.
2018-2019 წლებში ნუცა მუშაობდა თიბისი ბანკის კორპორატიულ დეპარტამენტში ფინანსური ანალიტიკოსის პოზიციაზე, ხოლო მოგვიანებით, 2019-2021 წლებში დასაქმებული იყო საერთაშორისო ორგანიზაცია, PH International-ის საქართველოს ოფისში როგორც აშშ საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს მიერ დაფინანსებული პროგრამის „მომავლის თაობა“ ფინანსური კოორდინატორი.
ნუცას უმაღლესი განათლება მიღებული აქვს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, ბიზნეს ადმინისტრირების მიმართულებით, ბუღალტერია და ფინანსების სპეციალიზაციით. ამჟამად ნუცა, სერტიფიცირებულ ნაფიც ბუღალტერთა ასოციაციის (ACCA) წევრია.

n.vepkhvadze@idfi.ge
Nutsa Vepkhvadze joined IDFI in September 2021 as Finance and Administrative Officer. Before joining IDFI, in 2015-2018, she worked in BDO Georgia as an Adviser (Accountant).
In 2018-2019, she was employed in TBC Bank, Department of Corporate and Investment Banking, as a Financial Analyst. Prior to joining IDFI, in 2019-2021, she was involved in USAID funded Momavlis Taoba / Future Generation project as a Finance Coordinator. The project was performed by PH International Georgian Office.
Nutsa obtained her Bachelor’s degree in business administration, majoring in Accounting and Finance from the Ivane Javakhishvili Tbilisi State University. Currently, she is a member of Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).