საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის საუკეთესო პრაქტიკის კვლევა - აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობა
საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის საუკეთესო პრაქტიკის კვლევა - აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობა - საქართველო, დიდი ბრიტანეთი (შოტლანდია), ამერიკის შეერთებული შტატები, ესტონეთი - შედარებითი კვლევა.
საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის საუკეთესო პრაქტიკის კვლევა - აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობა - საქართველო, დიდი ბრიტანეთი (შოტლანდია), ამერიკის შეერთებული შტატები, ესტონეთი - შედარებითი კვლევა

Research of the Best Practices of Access to Public Information - Government of the Autonomous Republic of Adjara
News | Research | Publications | Open Governance and Anti-Corruption 8 February 2013
Research of the Best Practices of Access to Public Information - Government of the Autonomous Republic of Adjara - Georgia, United Kingdom (Scotland), United States of America, Estonia – Comparative Analysis.
Authors: Levan Avalishvili, Marine Kechakmadze, Tamar Iakobidze, Teona Turashvili, Giorgi Kldiashvili