საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის საუკეთესო პრაქტიკის კვლევა - საჯარო სამსახურის ბიურო - საქართველო, დიდი ბრიტანეთი (შოტლანდია), ამერიკის შეერთებული შტატები, ესტონეთი - შედარებითი კვლევა.
საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის საუკეთესო პრაქტიკის კვლევა -  საჯარო სამსახურის ბიურო - საქართველო, დიდი ბრიტანეთი (შოტლანდია), ამერიკის შეერთებული შტატები, ესტონეთი - შედარებითი კვლევა.

Research of the Best Practices of Access to Public Information - Civil Service Bureau - Georgia, United Kingdom (Scotland), United States of America, Estonia – Comparative Analysis.
Authors: Levan Avalishvili, Marine Kechakmadze, Tamar Iakobidze, Teona Turashvili, Giorgi Kldiashvili
The project “Research on the Effectiveness of the FOIA Provisions in Georgia” was implemented by IDFI (March-May, 2012) under the Good Governance in Georgia Program (G3) of the United States Agency for International Development (USAID).