დიალოგი კერძო და საჯარო სექტორებს შორის: წყალმომარაგების სფეროს რეგულირება
18 თებერვალს, 11:00 საათზე, სასტუმრო რუმსში (კოსტავას ქ. 14) ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი (IDFI) ორგანიზებას უწევს კერძო და საჯარო სექტორებს შორის დიალოგს (PPD) წყალმომარაგების სფეროს რეგულირების თემაზე.
დიალოგის ფარგლებში განხილული იქნება წყალმომარაგების სფეროს განვითარების პერსპექტივები, არსებული სატარიფო და საკანონმდებლო რეგულაციები, ასევე ევროკავშირთან ასოცირების შეთანხმების ფარგლებში დაგეგმილი ცვლილებები.
დისკუსიის სამ პანელს მოდერატორობას გაუწევენ: ლექსო ალექსიშვილი - პოლიტიკისა და მენეჯმენტის საკონსულტაციო ჯგუფის (PMCG) თავმჯდომარე და აღმასრულებელი დირექტორი, ნინო ევგენიძე - ეკონომიკური პოლიტიკის კვლევის ცენტრის (EPRC) აღმასრულებელი დირექტორი და გიორგი ჩიქოვანი - USAID-ის კონტრაქტორი პროგრამის „მმართველობა განვითარებისთვის“ წყლისა და ენერგეტიკის კომპონენტის ხელმძღვანელი.

On Thursday, February 18th, 11:00 AM at Rooms Hotel Tbilisi Institute for Development of Freedom of Information (IDFI) will hold Public-Private Dialogue on Regulation of Water Supply Sector in Georgia.
The dialogue aims at covering such topics as perspectives of development of water supply sector, tariff and legislative regulations, as well as changes outlined in frames of DCFTA.
Three panels of the discussion will be moderated by Lekso Aleksishvili – Chairman, CEO, Policy and Management Consulting Group (PMCG), Nino Evgenidze – Executive Director, Economic Policy Research Center (EPRC) and Giorgi Chikovani, Water and Energy Component Lead, USAID Contractor program “Governing for Growth in Georgia"