ვაზისა და ღვინის დეპარტამენტის “სამტრესტი” ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები | ინტერნეტი და ინოვაციები | პუბლიკაციები | ღია მმართველობა და კორუფციასთან ბრძოლა | სტატია 15 აგვისტო 2011
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის -ვაზისა და ღვინის დეპარტამენტის“სამტრესტი”ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის  11 აგვისტოს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის - ვაზისა და ღვინის დეპარტამენტის “სამტრესტი” ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.samtrest.gov.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის - ვაზისა და ღვინის დეპარტამენტის“სამტრესტი”ოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Legal Entity of Public Law – State Department of Vine and Wine “Samtrest”
On August 11, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official webpage of Legal Entity of Public Law – State Department of Vine and Wine “Samtrest” (www.samtrest.gov.ge ) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law – State Department of Vine and Wine “Samtrest” web-page amounted: