განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები | ინტერნეტი და ინოვაციები | პუბლიკაციები | ღია მმართველობა და კორუფციასთან ბრძოლა | სტატია 25 აგვისტო 2011
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის  ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის  22 აგვისტოს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.nea.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრისოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of National Center For Educational Quality Enhancement
News | Civic Tech and Innovations | Publications | Open Governance and Anti-Corruption | Article 25 August 2011
Monitoring of web-page of  Legal Entity of Public Law – National Center For Educational Quality Enhancement
On August 22, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official webpage of Legal Entity of Public Law – National Center For Educational Quality Enhancement (www.nea.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law  - National Center For Educational Quality Enhancement web-page amounted: