არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები | ინტერნეტი და ინოვაციები | პუბლიკაციები | ღია მმართველობა და კორუფციასთან ბრძოლა | სტატია 21 სექტემბერი 2011
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის 16 სექტემბერს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.probation.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი. IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოსოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Legal Entity of Public Law – National Agency of Execution of Non-custodial Sentences and Probation
On September 16, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official webpage of Legal Entity of Public Law – National Agency of Execution of Non-Custodial Sentences and Probation (www.probation.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“. According to assessment parameters Legal Entity of Public Law - National Agency of Execution of Non-Custodial Sentences and Probation web-page amounted: