ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის ვებ-გვერდის მონიტორინგი
სიახლეები | ინტერნეტი და ინოვაციები | პუბლიკაციები | ღია მმართველობა და კორუფციასთან ბრძოლა | სტატია 27 ოქტომბერი 2011
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის  ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის 26 ოქტომბერს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის  ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.is.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის ოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Legal Entity of Public Law – Investigation Service of Ministry of Finance of Georgia
On October 26, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e-Accessibility and technical operability) monitoring of official web page of Legal Entity of Public Law – InvestigationService of Ministry of Finance of Georgia (www.is.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law - Investigation Service of Ministry of Finance of Georgia web-page amounted: