კონსტიტუციონალიზმის კვლევისა და ხელშეწყობის რეგიონალური ცენტრის ვებ-გვერდის მონიტორინგი
საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – კონსტიტუციონალიზმის კვლევისა და ხელშეწყობის რეგიონალური ცენტრის ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის 25 ნოემბერს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – კონსტიტუციონალიზმის კვლევისა და ხელშეწყობის რეგიონალური ცენტრის ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.constcentre.gov.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის კონსტიტუციონალიზმის კვლევისა და ხელშეწყობის რეგიონალური ცენტრის ოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Constitutionalism Research and Support Regional Center
Monitoring of web-page of  Legal Entity of Public Law – Constitutionalism Research and Support Regional Center
On Novebmber 252011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official web page of Legal Entity of Public Law – Constitucionalism Research and Support Regional Center (www.constcentre.gov.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law  -  Constitucional Research and Support Regional Center  web-page amounted: