სავაჭრო-სამრეწველო პალატის ვებ-გვერდის მონიტორინგი
2011 წლის 19 დეკემბერს პროექტ - "საქართველოს საჯარო დაწესებულებების საინფორმაციო (ინტერნეტ) რესურსების მონიტორინგის" ფარგლებში IDFI-ს ექსპერტთა ჯგუფმა განახორციელა  საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – საქართველოს სავაჭრო-სამრეწველო პალატის ოფიციალური ვებ-გვერდის (www.gcci.ge) ინფორმაციული გამჭვირვალობისა და ელექტრონული მმართველობის (ინფორმაციის ელ-ხელმისაწვდომობის და ტექნიკური გამართულობის) ხარისხის მონიტორინგი.
IDFI-ს შეფასებითი პარამეტრების მიხედვით საჯარო სამართლის იურიდიული პირის - საქართველოს სავაჭრო-სამრეწველო პალატის ოფიციალური ვებ-გვერდის

Monitoring of web-page of Legal Entity of Public Law – Georgian Chamber of Commerce and Industry
In Decemebr 19, 2011 IDFI expert team has conducted information transparency and e-Governance (e- Accessibility and technical operability) monitoring of official webpage of Legal Entity of Public Law – Georgian Chamber of Commerce and Industry (www.gcci.ge) within the framework of the project “Monitoring of Information (Internet) Resources of Public Authorities of Georgia“.
According to assessment parameters Legal Entity of Public Law - Georgian Chamber of Commerce and Industry web-page amounted: