სალექციო კურსების სერია პროექტ საქართველო 2020 - სამოქალაქო საზოგადოების ჩართულობის გაძლიერება ფარგლებში
სიახლეები | ეკონომიკა და სოციალური პოლიტიკა | ტრენინგები | პუბლიკაციები | სტატია 28 ნოემბერი 2014
ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი (IDFI), ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი და ბრემენის უნივერსიტეტი, გერმანიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს დაფინანსებით პროექტ „საქართველო 2020 - სამოქალაქო საზოგადოების ჩართულობის გაძლიერება“ ფარგლებში სტუდენტებს სთავაზობს სალექციო კურსების სერიას. პროექტის ფარგლებში სტუდენტებს აქვთ შესაძლებლობა, მონაწილეობა მიიღონ ოთხდღიან სალექციო კურსში „ტრანსფორმაციის 25 წელი - აღმოსავლეთ ევროპა და საქართველო“. სალექციო კურსს გაუძღვება ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის დოქტორანტი ლელა რეხვიაშვილი.
მონაწილეთათვის გაიცემა IDFI-ს, თსუ-სა და ბრემენის უნივერსიტეტის ერთობლივი სერთიფიკატი. დაინტერესების შემთხვევაში გთხოვთ, დარეგისტრირდეთ მისამართზე: economics@tsu.ge. რეგისტრაციის ბოლო ვადაა 2014 წლის 12 დეკემბერი. კურსზე ადგილების რაოდენობა შეზღუდულია.
გთხოვთ, აღნიშნულ მეილზე გამოგზავნოთ შემდეგი ინფორმაცია: სახელი, გვარი, სასწავლებელი, ფაკულტეტი, სპეციალობა, სემესტრი, ელექტრონული ფოსტის მისამართი და მობილური ტელეფონის ნომერი.
სალექციო კურსი გაიმართება 2014 წლის 15, 16, 17 და 18 დეკემბერს, თსუ-ს მაღლივი კორპუსის 206-ე აუდიტორიაში, 15:00-დან 17:00-საათამდე. სამუშაო ენა: ქართული.

Institute for Development of freedom of Information (IDFI), Ivane Javakhishvili Tbilisi State University and Bremen University with the financial assistance of the Federal Foreign Office of Germany within the scopes of the project “Strategic Plan Georgia 2020 – Strengthening Public Involvement (ZigB) Georgia” are announcing lecturing courses for students.
Within the scopes of the aforementioned project students will have the opportunity to be involved in the 4 day lecturing course – “25 Years of Transformation – Eastern Europe and Georgia”. The named lecturing course will be conducted by Central European University (CEU) PHD student – Lela Rekhviashvili.
Participants will be awarded with the Joint Certificate of IDFI, Ivane javakhishvili Tbilisi State University and Bremen University. In case of interest, please, register via email: economics@tsu.ge. Last day of registration is December 12, 2014. The number of participants is limited.
Please, send the following information to the mentioned email: name, last name, university, faculty, specialization, semester, email and the mobile phone number.
Lectures will be held on December 15, 16, 17 and 18 in the upper building of Ivane Javakhishvili Tbilisi State Univerisity, from 15:00 to 17:00 pm. Working Language: Georgian.